Чому? Навіщо? Як?

ЧОМУ? Наша місія

Тому що народжуються нові діти. Тому що світ змінюється. І новим дітям у світі необхідно надати нові інструменти для розвитку їх інтелекту.

В 2015 році на Всесвітньому економічному форумі в Давосі було визначено 10 найкращіх навичок професій майбутнього:

Вирішення складних проблем

Критичне мислення

Креативність

Керування персоналом

Координація з іншими

Емоційний інтелект

Емоційний інтелект

Оцінка и прийняття рішень

Орієнтація на виконання послуг

Навички проведення переговорів

  • Архітектура сприяє розвитку всіх цих навичок, це чудова підготовка до школи для молодших і джерело натхнення та найкращих результатів в навчанні для старших дітей.
  • В світі щоденно народжуються нові інформаційні технології, що змінюють соціальні зв’язки, перед людиною постають можливості для самореалізації в усьому світі, і це викликає необхідність в постійному навчанні та розвитку.
  • Наша студія – перша в Україні. Разом із найкращими українськими архітекторами та психологами ми створили у просторі нашої судії всі умови, аби дитина була здатна розкрити свій інтелектуальний та творчій потенціал.
  • В процесі розквиту дитячих можливостей візьмуть участь і батьки. Ви долучитесь до знать і методик, що сприяють порозумінню двох поколінь, отримаєте навички, які дозволяють краще розуміти власних дітей.

НАВІЩО? Наша ціль

Ціль – розкрити потенціал і здібності кожної дитини. Архітектура – наш інструмент, завдяки якому дитина навчиться бути вільною, розкриється у творчості. Навчиться планувати і діяти за планом. Для школярів – навчиться працювати в команді.

ЯК? Наша методика

Вона адаптована для дітей будь-якого віку. Наші АрхіЛектори роблять заняття захоплюючими та цікавими, дитина розслабляється, загострюється її сприйняття світу та розкривається потенціал. Кожна дитина талановита. І кожна – своєрідно. Заняття в нашій студії побудовані таким чином, аби розкрити здібності кожного.

Дізнайтеся більше про наші програми

Запишіться до нашої Студії вже зараз!
(Набір груп триває!)

Записатись