Наші програми

Всі наші програми створені архітекторами разом із дитячими психологами. Вони враховують особливості сприйняття інформації, здатність до концентрації уваги та особливості поведінки дітей різного віку. На кожному занятті діти обов'язково створюють макет архітектурної споруди, а також - виконують інші завдання, що вимагають нестандартного мислення та розвивають інтелект дитини.

Кожен курс триває 8 занять, 1 раз на тиждень по 1,5 години.

Курсы є незалежними один від одного, ви можете обрати будь-який і приєднатися до нас протягом року.

КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

ВЕСНЯНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ ТАБІР - Рятуємо кучерявих пеліканів! У співпраці з національним парком та благодійним фондом «Розвиток безпечного життя» ми будемо займатися рятуванням цих дивовижних птахів. Будемо робити проект благоустрою частини національного парку, щоб створити сприятливі умови для його господарів - птахів, але також для туристів і для працівників парку.

Запис до табору за посиланням: https://goo.gl/forms/3vxRp0zZ76hargd62

Курс "Сходи до Архітектури" - Вивчатимемо форму, об'єм, композиції на площині та в об'ємі, дізнаємось про те, як правильно планувати квартиру, будинок, та ціле місто! Та звісно, зробимо все у макетах.

Курс "Супер-Архітектори" - Познайомимося із творчістю найвидатніших архітекторів: Антоніо Гауді, Захи Хадід, Ле Корбюзье, Кензо Танге, Алвара Аалто, Нормана Фостера, Френка Гери, Френка Ллойда Райта, Ренцо П'яно, Фріденсрайха Хундертвассера и будемо творити у їх стилях.

ВЕСНЯНИЙ ТАБІР 26-30 березня - Ми підготували для дітей абсолютно унікальну програму! У співпраці з національним парком "Тузловський лиман" та благодійним фондом, ми будемо займатися рятуванням кучерявих пеліканів, які прилітають щоліта до заповідника. Будемо робити проект благоустрою національного парку, щоб створити сприятливі умови для його господарів - птахів, але також для туристів і для працівників заповідника. Після здачі проекту керівництву парку, благодійний фонд займеться пошуком фінансування для його реалізації. Форма для реєстрації https://goo.gl/forms/Jx6HubHVSjgnh4k62

КУРСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

За вашими численними проханнями, ми відкрили курси з архітектури для дорослих! Але не прості курси. В нас не треба бути архітектором. Ви можете бути підриємцем, менеджером банку або домогосподарем - ви не тільки дізнаєтеся, що таке архітектура, її історію та теорію, але й навчитеся власноруч проектувати, наприклад, ваш будинок мрії.

Форма реєстрації на курс для дорослих: https://goo.gl/forms/WHDqBnWmyZgaLzg02

НАБІР ГРУП ТРИВАЄ! Приєднуйтесь до нас просто зараз!

ПИТАННЯ, ЩО НАМ ЧАСТО ЗАДАЮТЬ:

  • Чи повинна дитина вміти малювати чи креслити аби займатися у вашій Студії? Ні, не треба. Наша методика дозволяє будь-якій дитині розкрити свій творчій потенціал. ;
  • Чи не важко дітям слухати протягом 1,5 годин? - Звісно, важко! Тому у першій половині заняття діти в інтерактивній формі навчаються теорії та роблять невелікі практичні завдання. Друга половина заняття - це робота над макетом. Між цим - смаколики та вода.
  • Де ви знаходитесь? - Наразі в нас працюють 4 локації: Центр, Голосієво, Оболонь та Осокорки;
  • В мене двоє дітей: чи є знижки? - Так, знижка на братів та сестер - 20% ;
  • А якщо моїй дитині на сподобається перше заняття? - Ми запросимо спробувати ще одне, або ви сплатите тільки за одне.
  • Як відбувається оплата? Скільки коштує курс? 2600 гривень. Половину суми ви платите на першому занятті, половину - на третьому.
  • Хто веде заняття? - Дипломовані архітектори, АрхіЛектори, що дуже люблять дітей та раді поділитися з ними своїми знаннями.

Запишіться до нашої Студії вже зараз!
(Набір груп триває!)

Записатись
Також записатися
ви можете за телефоном:
066 081 01 01

або відправити нам електронного листа
info@arch4kids.com.ua