Наші програми

Всі наші програми створені архітекторами разом із дитячими психологами. Вони враховують особливості сприйняття інформації, здатність до концентрації уваги та особливості поведінки дітей різного віку. На кожному занятті діти обов'язково створюють макет архітектурної споруди, а також - виконують інші завдання, що вимагають нестандартного мислення та розвивають інтелект дитини.

Кожен курс триває 8 занять, 1 раз на тиждень по 1,5 години.

Курсы є незалежними один від одного, ви можете обрати будь-який і приєднатися до нас протягом року.

КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

"ІСТОРІЯ АРХІТЕКТУРИ" - Дізняємось, як виникла архітектура, як вона розвивалася з часом і як архітектурні споруди, що били побудовані тисячі років тому, вплинули на сучасну архітектуру. Кожне заняття присвячено окремому періоду: від Неоліту до сучасної епохи.

"СХОДИ ДО АРХІТЕКТУРИ" - Вивчатимемо форму, об'єм, композиції на площині та в об'ємі, дізнаємось про те, як правильно планувати квартиру, будинок, та ціле місто! Та звісно, зробимо все у макетах.

"СУПЕР-АРХІТЕКТОРИ" - Познайомимося із творчістю найвидатніших архітекторів: Антоніо Гауді, Захи Хадід, Ле Корбюзье, Кензо Танге, Алвара Аалто, Нормана Фостера, Френка Гери, Френка Ллойда Райта, Ренцо П'яно, Фріденсрайха Хундертвассера и будемо творити у їх стилях.

"СУПЕР-СПОРУДИ" - Вивчатимо найвідоміші та знакові архітектурні споруди сучасності. На кожному занятті розглядаємо 2 споруди (Колізей, Сіднейська опера, Рейнська філармонія, центр Жоржа Помпіду тощо) порівнюємо, надихаємось та творимо свою.

"МАЙСТРИ ТА ЕПОХИ" - За 8 занять курсу розглянемо 4 епохи у розвитку архітектури. Кожна епоха: 2 заняття. На одному вивчаємо архітектуру епохи, на другому - предметний дизайн.

"АРХІТЕКТУРА: ДЕТАЛІ" - Наш новий курс. Протягом 7-ми занять вивчаємо складові частини будинку: вікна, двері, стелі, сходи тощо. А на заключному, восьмому занятті, збираємо всі частини в однин, цілий макет.

КУРСИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

"ДИЗАЙН ІНТЕР"ЄРУ" - Мета курсу - познайомити дітей з основними поняттями в дизайні та з професією в цілому. Вони вивчать стилі в інтер"єрі, навчаться працювати з кольором, текстурами, світлом, навчаться скетчинку (швидкі малюнки, а для цього дізнаються секретів композиції та перспективи), отримають навички проектування.

"ПРОФЕСІЯ - ТВОРЧА" - Профорієнтаційний курс для учнів старшої школи, призначений для тих, хто хоче присвятити себе творчій професії. Протягом року учні познайомляться із різними напрямками: архітектурою, історією мистецтва, графікою, скульптурою, відео-артом. Ми запрошуватимемо професіоналів аби вони ділилися досвідом з нашими учнями.

КУРСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

"ДИЗАЙН ІНТЕР"ЄРУ" - Мабуть, кожен з нас мріє спроектувати інтер"єр своєї мрії. Завдяки цьому курсу, ваша мрія стане реальністю.

Форма реєстрації на курс для дорослих: https://goo.gl/forms/WHDqBnWmyZgaLzg02

НАБІР ГРУП ТРИВАЄ! Приєднуйтесь до нас просто зараз!

ПИТАННЯ, ЩО НАМ ЧАСТО ЗАДАЮТЬ:

  • Чи повинна дитина вміти малювати чи креслити аби займатися у вашій Студії? Ні, не треба. Наша методика дозволяє будь-якій дитині розкрити свій творчій потенціал. ;
  • Чи не важко дітям слухати протягом 1,5 годин? - Звісно, важко! Тому у першій половині заняття діти в інтерактивній формі навчаються теорії та роблять невелікі практичні завдання. Друга половина заняття - це робота над макетом. Між цим - смаколики та вода.
  • Де ви знаходитесь? - Наразі в нас працюють 4 локації: Центр, Голосієво, Оболонь та Позняки;
  • В мене двоє дітей: чи є знижки? - Так, знижка на братів та сестер - 20% ;
  • А якщо моїй дитині на сподобається перше заняття? - Ми запросимо спробувати ще одне, або ви сплатите тільки за одне.
  • Як відбувається оплата? Скільки коштує курс? 2600 гривень. Половину суми ви платите на першому занятті, половину - на третьому.
  • Хто веде заняття? - Дипломовані архітектори, АрхіЛектори, що дуже люблять дітей та раді поділитися з ними своїми знаннями.

Запишіться до нашої Студії вже зараз!
(Триває набір на новий архі-навчальний рік!)

Записатись
Також записатися
ви можете за телефоном:
066 081 01 01

або відправити нам електронного листа
info@arch4kids.com.ua